Oferta publiczna akcji Murapol S.A. Sprawdź ofertę publiczną akcji Murapol S.A. + nota prawna
Rynki zagraniczne Globalne giełdy w Twoim zasięgu! Inwestuj na rynkach zagranicznych! + nota prawna
Promocja dla subfunduszy Alior TFI Wszystkie subfundusze Alior TFI za 0% Sprawdź + nota prawna
Zadbaj o środowisko Wyraź zgodę na przesyłanie dokumentów drogą elektroniczną Bankowość internetowa Ustawienia>Zgody i oświadczenia>Sposób otrzymywania dokumentów od Biura Maklerskiego

Rynki Zagraniczne dostępne w ofercie Alior Banku!

Sprawdź szczegóły!

Aktualności

31-05-2021

Biuro Maklerskie partnerem głównym Konferencji WallStreet

Biuro Maklerskie zostało Partnerem Głównym Konferencji WallStreet – największego i najważniejszego spotkania inwestorów w Polsce. Wydarzenie jest realizowane przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych od ponad 20 lat. Tegoroczna edycja odbędzie się w formule on-line w terminie od 9 do 11 czerwca 2021 roku. Wirtualny format konferencji WallStreet będzie opierał się na wykładach, debatach, prezentacjach on-line realizowanych w studiu nagraniowym w Warszawie oraz poprzez platformę webinarową.


W trakcie trzech dni konferencji odbędą się dziesiątki wykładów, paneli dyskusyjnych i debat gospodarczych z najlepszymi w kraju ekspertami. Inwestorzy będą mieć możliwość spotkania się z zarządami ponad stu spółek giełdowych, przedstawicieli biur maklerskich, Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych, start-up’ów oraz kluczowych instytucji rynkowych.
Wśród zaproszonych prelegentów będzie także nasz ekspert  – Marcin Brendota z Biura Maklerskiego Alior Banku. Weźmie on udział w panelu dyskusyjnym pt.: „Selekcja receptą na sukces. Na które branże warto stawiać w perspektywie kolejnych miesięcy” w dniu 9 czerwca w godzinach 11.00 – 12.00.
Udział w konferencji będzie bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja uczestnika na stronie www.konferencja.org.pl
Zapraszamy na nasze wirtualne stoisko.

Więcej informacji oraz szczegółowy program wydarzenia znajduje się na stronie konferencji.

Zapraszamy do udziału.