Rynki zagraniczne Globalne giełdy w Twoim zasięgu! Inwestuj na rynkach zagranicznych! + nota prawna
Zadbaj o środowisko Wyraź zgodę na przesyłanie dokumentów drogą elektroniczną Bankowość internetowa Ustawienia>Zgody i oświadczenia>Sposób otrzymywania dokumentów od Biura Maklerskiego
Inwestycje na rynku Forex z zaawansowaną platformą Alior 4 Trader! Sprawdź + nota prawna

Aktualności

28-10-2020

Przypomnienie zasad obrotu giełdowego

Przypominamy zasady dotyczące obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych:

  •  zlecenia z limitem ceny będącym poza widełkami statycznymi lub zlecenia o wartości przekraczającej maksymalną wartość lub zlecenia z ilością przekraczającą maksymalny wolumen zlecenia - wymagają dodatkowego potwierdzenia.

Potwierdzanie zleceń można ustawić po zalogowaniu do Bankowości Internetowej, w zakładce Inwestycje/Rachunek brokerski/Szczegóły zaznaczając parametr Automatyczne podtrzymywanie zleceń. Spowoduje to, że wszystkie zlecenia będą wysyłane na GPW jako potwierdzone (GPW nie odrzuci zlecenia: z limitem poza widełkami statycznymi lub o wartości przekraczającej maksymalną wartość lub z ilością przekraczającą maksymalny wolumen zlecenia).

 

  •  minimalna wartość zlecenia z wielkością ujawnioną:

dla akcji i instrumentów finansowych notowanych w złotych – 50 000 zł,
dla dłużnych instrumentów finansowych notowanych w złotych – 2 000 zł.

  •  kroki notowań są ustalane w zależności od kursu, płynności i wartości instrumentu finansowego. Szczegółowe informacje na temat kroków notowań są dostępne na stronie www.gpw.pl.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z infolinią Biura Maklerskiego Alior Banku pod numerem 19 503.