Rynki zagraniczne Globalne giełdy w Twoim zasięgu! Inwestuj na rynkach zagranicznych! + nota prawna
Zadbaj o środowisko Wyraź zgodę na przesyłanie dokumentów drogą elektroniczną Bankowość internetowa Ustawienia>Zgody i oświadczenia>Sposób otrzymywania dokumentów od Biura Maklerskiego
Inwestycje na rynku Forex z zaawansowaną platformą Alior 4 Trader! Sprawdź + nota prawna

Aktualności

25-06-2019

Zakończenie współpracy ze Skarbiec Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych

Informujemy, że 31 sierpnia br. Biuro Maklerskie Alior Bank S.A. zakończy współpracę ze Skarbiec Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych.
Biuro Maklerskie Alior Bank S.A. informuje, że:

  • zlecenia nabycia/odkupienia/konwersji jednostek uczestnictwa funduszy otwartych będą przyjmowane do realizacji do 23.08.2019 roku włącznie,
  • obsługa funduszy inwestycyjnych zamkniętych Skarbiec TFI będzie możliwa do 23.08.2019 roku włącznie.

 

 


Po tych terminach składanie dyspozycji dotyczących jednostek subfunduszy FIO zarządzanych przez Skarbiec TFI będzie możliwe za pośrednictwem innych instytucji finansowych, podanych na stronie internetowej Towarzystwa pod adresem: https://www.skarbiec.pl/punkty-obslugi-klienta.
 
Zakończenie dystrybucji Jednostek Uczestnictwa Skarbiec TFI w żaden sposób nie odnosi się do wyników zarządzania osiąganych przez Towarzystwo. Decyzja jest wyłącznie wynikiem aktualnej strategii Alior Banku S.A.
 
W przypadku pytań prosimy o kontakt z Infolinią Biura Maklerskiego pod numerem 19 503 lub z najbliższym oddziałem Alior Bank prowadzącym obsługę maklerską.