Biuro Maklerskie na drugim miejscu w rankingu Pulsu Biznesu! Poznaj nasz Rachunek Maklerski
Rynki zagraniczne Globalne giełdy w Twoim zasięgu! Inwestuj na rynkach zagranicznych! + nota prawna
Zadbaj o środowisko Wyraź zgodę na przesyłanie dokumentów drogą elektroniczną Bankowość internetowa Ustawienia>Zgody i oświadczenia>Sposób otrzymywania dokumentów od Biura Maklerskiego
Inwestycje na rynku Forex z zaawansowaną platformą Alior 4 Trader! Sprawdź + nota prawna

Aktualności

09-04-2019

Oferta publiczna BoomBit S.A.

Do 16 kwietnia br. Biuro Maklerskie Alior Banku przyjmuje zapisy na akcje spółki BoomBit S.A.
Spółka BoomBit S.A. jest jednym z największych światowych wydawców gier mobilnych. Swoją działalność opiera o produkcję gier i związaną z tym działalność wydawniczą. Firma powstała w 2012 r. w Wielkiej Brytanii, jako producent gier mobilnych, obecnie jej siedziby mieszczą się w Stanach Zjednoczonych, Chinach, Wielkiej Brytanii, na Słowacji i w Polsce, gdzie znajduje się siedziba główna (w Gdańsku).
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty


Skorzystaj z oferty Biura Maklerskiego Alior Banku:

  • Niskie koszty - bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku brokerskiego,
  • Niska prowizja przy zapisie - tylko 0,29%, min. 3 zł,
  • Wygoda i funkcjonalność - pełna integracja usług bankowych i brokerskich zarówno w oddziale, jak i systemie bankowości internetowej.


Jak złożyć zapis?
Klienci Alior Banku mogą założyć rachunek i złożyć zapis w kilka minut za pośrednictwem Systemu Bankowości Internetowej, poprzez zakładkę Inwestycje/Oferty.
Zapisy przyjmowane są również w oddziałach wyznaczonych w Prospekcie emisyjnym – znajdź oddział

Przejdź do szczegółów oferty.

 
Niniejsze ogłoszenie ma charakter wyłącznie promocyjny i nie stanowi oferty ani zaproszenia do nabycia akcji BOOMBIT S.A. („Spółka”). Jedynym prawnie wiążącym dokumentem zawierającym informacje o ofercie publicznej akcji Spółki i Spółce jest prospekt emisyjny sporządzony w związku z ofertą publiczną i dopuszczeniem akcji Spółki do obrotu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. Prospekt emisyjny został opublikowany i jest dostępny na stronie internetowej: (i) Spółki (http://www.boombit.com), (ii) Vestor Dom Maklerski S.A.. (www.vestor.pl).Niniejszy materiał nie może być rozpowszechniany w Stanach Zjednoczonych Ameryki, Kanadzie, Australii i Japonii.