Biuro Maklerskie na drugim miejscu w rankingu Pulsu Biznesu! Poznaj nasz Rachunek Maklerski
Rynki zagraniczne Globalne giełdy w Twoim zasięgu! Inwestuj na rynkach zagranicznych! + nota prawna
Zadbaj o środowisko Wyraź zgodę na przesyłanie dokumentów drogą elektroniczną Bankowość internetowa Ustawienia>Zgody i oświadczenia>Sposób otrzymywania dokumentów od Biura Maklerskiego
Inwestycje na rynku Forex z zaawansowaną platformą Alior 4 Trader! Sprawdź + nota prawna

Aktualności

11-02-2019

Kolejne funkcjonalności w bankowości internetowej

W ramach rozwoju systemu nowej bankowości internetowej w zakresie produktów inwestycyjnych, w zakładce Oferty została dodana opcja „Inwestycje”. Prezentuje ona ofertę produktową Biura Maklerskiego Alior Banku. W ramach niej udostępniliśmy Państwu produkty do samodzielnego inwestowania oraz inwestowania ze wsparciem ekspertów.

Pierwsza grupa produktów obejmuje możliwość założenia rachunku brokerskiego, a druga obecnie niedostępna, możliwość skorzystania z usługi doradztwa inwestycyjnego.

Założenie rachunku brokerskiego jest teraz proste i intuicyjne. Wystarczy wybrać opcję „Złóż wniosek”, a następnie uzupełnić dane i zatwierdzić umowę kodem SMS.
W procesie zakładania rachunku można dodać/zmodyfikować Urząd Skarbowy, aktywować przelewy automatyczne z i na rachunek bankowy oraz zaznaczyć opcję otrzymywania dokumentów drogą elektroniczną. Rachunek  brokerski jest widoczny w bankowości internetowej zaraz po jego założeniu.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z Infolinią Biura Maklerskiego, dostępną pod numerem 19 503.